Jak inwestować w przyszłość swojej rodziny poprzez biżuterię

Właściwy kawałek biżuterii może docenić wartość w czasie staje się piękne, namacalne inwestycji w przyszłość swojej rodziny. Być może chcesz inwestować w coś, co nie opiera się na bankach lub akcji. Być może masz małe dzieci i planujesz sprzedać swoją inwestycję, aby wspierać ich czesne, gdy są wystarczająco stare. Może chcesz mieć awaryjny zasób, jeśli nieoczekiwana tragedia się dzieje.

Inwestowanie w biżuterię może być opłacalne, jeśli wiesz, jak to zrobić poprawnie - a jest wiele sposobów, aby zrobić to niepoprawnie. Na szczęście, dostarczyliśmy Ci wiele zasobów, które pomogą Ci podjąć najlepsze decyzje w swoim przedsięwzięciu, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy inwestowanie w biżuterię jest właśnie dla Ciebie!

Gdzie powinienem kupić biżuterię inwestycyjną?

Po pierwsze, prześledźmy kawałek biżuterii od jego powstania do jego ostatecznej sprzedaży.

Biżuteria i metale są wydobywane, przetwarzane, wysyłane do laboratorium i sprzedawane do producenta. Producent tworzy kawałek biżuterii i musi sprzedać go do hurtownika w cenie, która pokryje koszt, na którym kupił element, pokryć koszty operacyjne, i włączyć zysk.

pierścionek

Hurtownik następnie sprzedaje biżuterię do detalisty w cenie, która pokryje koszt zakupu przedmiotu przez hurtownika, pokryje koszty operacyjne i przyniesie zysk. Następnie detalista musi sprzedać element do Ciebie w cenie, która będzie ... dobrze, masz pomysł. Raz, że mały pierścień diament jest na palcu, to zostało oznaczone w górę trzy razy.

  • Kup od online hurtowni diamentów. Online firmy mają małe koszty ogólne w porównaniu do cegły i sklepów i tak są w stanie przekazać swoje oszczędności na Ciebie. Po zorientowaniu się, jaki rodzaj biżuterii szukasz, upewnij się, że do przeglądu detalisty wysyłki, polityki zwrotu i online referencje.
  • Aukcje biżuterii może być również cennym źródłem. Aukcje pozwalają na możliwość dowiedzieć się więcej o wartości biżuterii. Jednakże, mogą one być ryzykowne i niekoniecznie opłacalne, jeśli jesteś oszukany przez "shillers", którzy chcą podnieść cenę licytacji.
  • Wiele osób szuka świetnych ofert w lombardzie, co polecamy tylko wtedy, gdy wiesz, co robisz. Lombardy często oferują unikalne egzemplarze biżuterii vintage, których nie można znaleźć gdzie indziej, a ceny są zazwyczaj dość niskie.

Zawsze rób swoje badania. Jeśli masz oko na coś, co wydaje się atrakcyjne i ponadczasowe, rozejrzyj się za podobnymi przedmiotami i zobacz, za ile są sprzedawane. Możesz znaleźć "dobrą ofertę" na stronie aukcyjnej, ale może się okazać, że Twój sprzedawca na ulicy sprzedaje ją za mniej.

Co kupić

To jest ważne: Nie każdy wysokiej jakości kawałek biżuterii będzie koniecznie iść w górę w wartości - nawet starszych, zabytkowych kawałków. Jeśli zdecydowałeś się zainwestować w biżuterię, czy to z hurtowni lub domu aukcyjnego, oto kilka trendów go-to na co kawałki mają trwałą wartość.

  • Biżuteria wykonana pomiędzy 1920 a 1935 rokiem. "Kawałki z tego okresu mają silne liniowe wzory, które do dziś wyglądają nowocześnie" - mówi Jean Ghika, licytator.
  • Atrakcyjna biżuteria. Stara biżuteria może być zabytkowa, ale jeśli nie jest atrakcyjna zgodnie z dzisiejszymi trendami, nikt nie będzie jej chciał. Wybieranie klasycznych elementów, które robią trwałe wrażenie, nawet jeśli trendy się zmieniają, jest drogą do celu.
  • Luźne diamenty. Hurtownia certyfikowane luźne diamenty rzadko tracą na wartości i są świetną inwestycją. Ponieważ diamenty nie są jeszcze ustawione w biżuterii ustawienie, można je znaleźć na lepsze ceny. Możesz łatwo sklep i wyszukiwanie luźnych diamentów online.

Eksperci zachęcają ludzi, aby nie umieścić swoje jaja gniazdowe wszystkie w jednym koszyku, niezależnie od rodzaju inwestycji. Ale przewaga biżuterii nad banków i akcji jest to: To jest piękne, to jest imponujące, i to może być łatwo przekazywane do swoich dzieci (i ich dzieci) jako element zarówno osobistej i finansowej wartości. Inwestowane prawidłowo, biżuteria może przynieść znaczny zysk, który może korzystać z rodziny przez pokolenia!

Story Page