Roren pierścionki zaręczynowe

W naszym sklepie staramy się przygotowywać już od lat wyjątkowe jubilerskie wyroby. Biżuteria przez nas przygotowywana powstaje z kamieni szlachetnych, kamieni syntetycznych, ale również z emalii wypalanej, dzięki czemu jest rzeczywiście wyjątkowa. Podstawą przygotowywanych pierścionków zaręczynowych są oczywiście diamenty. Ale korzystamy chętnie także z brylantów oraz innych kamieni szlachetnych jak szafiry, rubiny czy szmaragdy. Sięgamy po perły, kamienie półszlachetne, tak by odpowiedzieć na oczekiwania klientów. 

Warto wspomnieć także, że historia marki sięga lat dziewięćdziesiątych. Od samego początku nasza firma funkcjonowała jako przedsiębiorstwo rodzinne. Dziś łączy trzy pokolenia, każde z inną wrażliwością i innymi doświadczeniami, co sprawia, że możemy odpowiadać na potrzeby klientów z różnej grupy wiekowej. Natchnienie czerpiemy także z XIX wieku i wytwarzanej wtedy biżuterii. Korzystamy między innymi z pięknych kolii, markiz, wisiorów czy dzieł, które tworzone były przez złotników z Petersburga czy Wiednia. Nasze propozycje to cała gama różnych pierścionków które wręczyć można swojej wybrane. 

Zaręczynowe pierścionki ze szmaragdem 

To bez wątpienia jeden z naszych ulubieńców. W zielonym kamieniu mamy witalność i nadzieję. Najpiękniejsze pierścionki posiadają oprawę z żółtego albo białego złota. 

Pierścionki zaręczynowe z brylantem

Tego typu pierścionki zachwycać będą swoim blaskiem, ale także subtelnym urokiem. Pierścionek z brylantem to idealna pamiątka dla szczerego, romantycznego uczucia, pierścionek, który ma być symbolem uczucia niezniszczalnego. 

Pierścionki zaręczynowe z szafirem

Szafir to kamień w różnych odcieniach. Występuje jako jasnoniebieski aż do granatowego. Warto więc szukać koloru dobranego do charakteru wybranki. Chłodny, ale głęboki kamień to wcielenie dostojności więc na pewno na ten wyjątkowy dzień będzie to świetna propozycja. 

Poza tym nasza firma zajmuje się także produkcją biżuterii na zamówienie w dowolnym stylu. Wymienić można tutaj propozycje takie jak art. Deco, secesję, styl edwardiański. Dodatkowo innowacyjne oprogramowanie komputerowe pozwala nam tworzyć nowoczesne pierścionki, które będą miały wyjątkowe, intrygujące, oryginalne formy. Zapraszamy więc już teraz, by zajrzeć do naszego sklepu i szukać tam dla siebie ciekawych propozycji.

 

Story Page