4 Szybkie porady, jak zachować błyszczące i nowe klejnoty

Chociaż wszystkie nasze delikatne, ręcznie robione biżuteria są przeznaczone do codziennego noszenia - potrzebują one specjalnego akcentu TLC (czułość, miłość i troska). Ponieważ są one wykonywane ręcznie i zawierają takie materiały jak złoto, mosiądz i pozłacanie, są nieco delikatniejsze i cenniejsze niż większość. Mimo to, dbałość o coś cennego nie musi być wysoka! Oto 4 krótkie wskazówki, które pomogą utrzymać je na długo w czystości:

Wskazówka nr 1: Last On, First Off

Zacznij nabierać nawyku zakładania biżuterii na ostatnią noc rano, po tym jak nałożysz balsam i nadrobisz makijaż na dzień (jakby na wykończenie!) i zdejmiesz je najpierw w nocy (przed prysznicem i przebraniem). Dzięki temu Twoje biżuteria będzie nieco lepiej chroniona przed spryskaniem jej perfumami lub zaplątaniem się w ubranie.

Wskazówka nr 2: Shower Solo

Mydła i produkty do włosów mogą stępić lśniące wykończenie Twojej biżuterii - naprawdę wracaj do natury, kiedy się pieprzysz i nie pozwól, by Twoja biżuteria dotrzymała Ci towarzystwa. To samo dotyczy treningu i pływania.

Wskazówka nr 3: Dom, Słodki Dom

Biżuterię pakujemy do małych, słodkich pudełek i torebek nie tylko dlatego, że są super słodkie! Pozwól im spędzać czas w ich małym domu, kiedy nie masz ich na sobie, aby uniknąć kurzu i plątaniny.

Wskazówka nr 4: Wypoleruj to, wypoleruj to dobrze!

Co miesiąc lub dwa to świetny moment, aby pokazać swoim klejnotom dodatkową miłość, inwestując w roztwór do czyszczenia i polerowania biżuterii oraz uzyskać polerowanie! Uznaj to za swoją medytację. ;)

Story Page