Naszyjnik z kamieniem i grawerem

Wszyscy mamy urodziny i obchodzimy je w różny sposób. Mamy też przyjaciół urodzonych w różnych miesiącach, a może normą jest wręczanie im prezentów. Mimo to, czy ktoś kiedykolwiek myślał o dawaniu prezentów w oparciu o kamień urodzenia?

Na szczęście, wraz z pojawieniem się współczesnej biżuterii jest to całkiem możliwe. Biżuteria, o której mowa, to nazwa naszyjnika, czyli rodzaj biżuterii szyi, którą zdobi się za pomocą kamieni urodzinowych. Biorąc pod uwagę, że istnieją kamienie narodzone praktycznie każdego miesiąca, nie ma naprawdę żadnej wymówki, dlaczego nie należy rozkołysać żadnego z tych elementów. Niektórzy ludzie znaleźli sposób, aby rozkołysać te kamienie urodzenia, niezależnie od tego, że tak jak wszyscy mają jedno urodziny; po prostu kupując różne rodzaje naszyjników z kamieniami urodzenia na każdy miesiąc. Następnie wybierają naszyjnik z kamieniem urodzenia, który odpowiada danemu miesiącowi. Jest to zabawny sposób na ozdabianie, ale wciąż wygląda szykownie.

Przy wyborze kamienia urodzenia z wyboru, ważne jest, aby pamiętać, że te kamienie urodzenia zazwyczaj nie łączą się dobrze z naszyjnikami z koralików. Wynika to z faktu, że w tym przypadku mamy do czynienia z konfliktem stylów, co powoduje niechlujny wygląd. Rock nazwę naszyjnik kamień urodzenia w każdym z metali szlachetnych dostępnych, a mianowicie złota, srebra, diamentu i platyny. Dla osób z wrażliwością ważne jest, aby zapytać jubilerów, czy te metale są mieszane, aby zapobiec poważnym reakcjom skórno-metalicznym, jak to ma miejsce u niektórych osób. Po drugie, jubilerzy są również w stanie dostarczyć klientowi informacje na temat czystości metalu. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ ma to wpływ na koszt naszyjnika. Chociaż wszyscy chcemy zaoszczędzić na niektórych dolarach, mądrze jest nie być zbyt rygorystycznym, tak aby jakość była zagrożona.

Więc, gdzie na nazwie naszyjnika znajdują się te dodatki?

Istnieje wiele miejsc, w których można umieścić kamień urodzenia. Zazwyczaj to klient wybiera lokalizację kamienia węgielnego, choć jubilerzy doradzą również, co jest właściwe. W zależności od liter w nazwie, kamienie narodzin mogą być umieszczone w różnych strategicznych miejscach, aby dodać ten dodatkowy blask. Aby rozbudzić trochę kreatywności, nazwy zawierające literę "i" mogą być umieszczone w miejscu, gdzie znajduje się cenny kamień urodzenia, poprzez zwykłe kropkowanie litery "i" przy użyciu kamienia urodzenia. Innym kreatywnym sposobem na dodanie kamienia urodzenia są litery z ogonem pisane małymi literami, a przykładem może być litera "g", litera "y" i litera "q". Dzieje się tak dlatego, że ogony stanowią prosty, słodki sposób na dodanie kamienia węgielnego bez zbytniego wysiłku.

Inną zaletą zdobienia naszyjnika nazwą jest to, że inne dodatki mogą być wykonane w postaci kamieni szlachetnych. Trudność polega na tym, aby zachować klasę, ponieważ zbyt wiele lśniących dodatków może sprawić, że kawałek będzie wyglądał na bezczelnie przesadzony. W tym samym oddechu, jeśli zdecydujesz się na ten wygląd, upewnij się, że Twój strój nie jest zbyt błyszczący, ponieważ sprawi, że będziesz wyglądać na głodną uwagi. Trzymaj go w prostocie i z klasą, co jest regułą w przypadku takich dodatków. Nie jest to skomplikowane, choć dla nowych uczestników branży mody może to być nieco przytłaczające. Aby było to proste, klienci powinni mieć świadomość, że im bardziej skomplikowane są detale, tym bardziej konserwatywny powinien być strój. Aby zapewnić, że kamienie milowe zachowają swój blask, należy przestrzegać właściwej pielęgnacji naszyjnika, unikając narażenia na działanie ostrych środków chemicznych. Przy prawidłowej pielęgnacji, naszyjnik o nazwie "naszyjnik" trwa przez lata bez konieczności wymiany.

Story Page