Biżuteria antykwaryczna – prezent nie tylko dla babci

Upodobania, które dotyczą biżuterii mogą się zmieniać wraz z wiekiem. Młodsze panie chętniej będą sięgać po oryginalne, zdobione bogato naszyjniki zaś kobiety dojrzałe raczej będą się decydować na klasykę ponadczasową. Nie będzie to jednak oznaczać, że biżuteria dla seniorki będzie nudna i zawsze przewidywalna. Obecnie projektanci wyrobów jubilerskich mają dość szeroką ofertę, która będzie składać się z produktów w różnych odsłonach również takich, które budzą zainteresowanie starszych konsumentek.

Perły idealne dla seniorki

Panie w starszym wieku dość często decydują się na perły albo też na masę perłową. Takie naszyjniki, kolczyki czy broszki będą idealnie komponować się z eleganckimi stylizacjami. Biżuteria z pereł nierzadko będzie oprawiona w srebro i może być także dodatkowo zdobiona. Warto zwracać uwagę na oryginalne propozycje z tak zwanych hodowlanych pereł, które mogą być w lekko złotej albo błękitnej tonacji. Alternatywą będą również perły Tahiti, które będą idealną oprawą do galowej stylizacji.

Bursztyn dobry niezależnie od wieku

Wyroby z bursztynu będą się cieszyć dużym zainteresowaniem szczególnie wśród starszych kobiet. Biżuteria bursztynowa będzie jednocześnie uniwersalna, ponieważ będzie można ją praktycznie do każdej stylizacji wygodnie dopasować. Seniorki chętnie będą się decydować na bransolety czy pierścionki. Wiele kobiet stawia na bursztyn również dlatego, że wielokrotnie mówi się o tym, że ma on pozytywny wpływ na nasze zdrowie i dlatego będzie tak dobrym wyborem. Kolory biżuterii z bursztynem są różne i to daje szerokie pole wyboru osobom zainteresowanym.

biżuteria dla babci

Biżuteria z kameą – idealne rozwiązanie dla osób eleganckich

Kobiety eleganckie w starszym wieku cenią sobie produkty na bazie kamei. Mają one szczególnie stylowy charakter. Biżuteria z kameą prezentuje się rzeczywiście dostojnie nawet w momencie, gdy będzie zestawiona z mniej oficjalnymi ubraniami. Taki specyficzny kamień będzie zastępował nam agat czy muszlę. Zazwyczaj będzie mógł także tworzyć wizerunek postaci i sprawi, że biżuteria dla seniorki zacznie zachwycać nas oryginalnością. W dobrze zaopatrzonych salonach jubilerskich znajdziemy zawieszki, kolczyki pierścionki z kameą. Nierzadko kameowy obrazek będzie oprawiony ozdobnymi markazytami albo też formą na bazie białego i żółtego złota.

Nowoczesna i ponadczasowa biżuteria na każdą okazję

Ponadczasowa bizuteria dla seniorki to najlepsza forma, dzięki której będzie mogła zadbać o idealną oprawę do swoich eleganckich kreacji, ale również wiele wyrobów jubilerskich będziemy mogli takżę dopasować do swoich causalowych strojów. Panie w starszym wieku chętnie stawiają na bursztyn, kameę czy perły. Zawsze jednak trzeba pamiętać o utrzymaniu jednolitej stylistyki.

Story Page