Jak dobrać dodatki do wiosennych trendów

Kiedy nadchodzi wiosna, na pierwszy plan wysuwają się krótkie rękawy i sukienki! W chłodniejsze dni, kiedy ubrania są warstwowe, a nadgarstki zakryte, trudno jest dobrać dodatki. Kiedy temperatura wzrasta, nie możemy się doczekać, aby pokazać nasze nowe style biżuteryjne.

Jakie dodatki są modne na wiosnę?

Nowoczesna biżuteria z pereł

Wiele z nas ma jakiś komplet w swojej szkatułce, ale klasyczne perły są tradycyjnie noszone na specjalne okazje. Zamiast zachowywać perły na najbliższy ślub, wybierz je do noszenia na co dzień, od kolczyków w kształcie obręczy po pierścionki z możliwością układania w stos!

Biżuteria z muszelek

Ciepła pogoda przywołuje wspomnienia o plaży i zabawie w słońcu. Przywróć swoje wspomnienia do życia dzięki biżuterii z muszelek! Ten trend był widoczny na wiosennych wybiegach mody w różnych stylach, od podstawowych białych muszelek puka do kolorowych muszelek z akcentami z koralików.

Zegarki dla mężczyzn i kobiet

W dzisiejszych czasach większość ludzi sprawdza godzinę na swoich smartfonach, ale zegarki nadal są popularnym elementem mody. Wzory inspirowane stylem vintage są na topie ze względu na nostalgiczną elegancję i uzupełniający się styl.

Movado ma wielki wybór zegarków inspirowanych stylem vintage dla mężczyzn i kobiet, takich jak Heritage, Museum Classic i Ultra-Slim. Kolekcje te łączą elementy vintage z nowoczesnym wzornictwem i niezawodną funkcjonalnością. Dostępne z wygodnymi skórzanymi paskami, zapewnią ochłodę Twojemu nadgarstkowi w wiosenne dni w promieniach słońca.

Hannoush Jewelers of Connecticut ma najnowsze style od Twoich ulubionych marek biżuterii na nowy sezon. Uaktualnij swoją kolekcję na wiosnę! Odwiedź jedną z naszych dogodnych lokalizacji w CT już dziś.

Story Page