Co to jest biżuteria osobista?

Czy słyszałeś o osobistej biżuterii? Chociaż możesz myśleć "nie", osobista biżuteria była wokół długo przed kawałkami oświadczenia. Przez ostatnie kilka sezonów mody, oświadczenie biżuteria zdominowała wszystkie inne trendy. Jednak biżuteria osobista zaczyna powoli rozpoczynać ruch. Więc, jaka jest różnica między tymi dwoma?

Co to jest Statement Jewelry?

Oświadczenie to odważne akcesoria, które pomagają związać strój razem, ale wyróżniają się jako główny punkt centralny. Jest to krok poza strefami komfortu większości ludzi, aby sportować jaskrawe kawałek biżuterii, ale stał się zamiatanie trend na przestrzeni lat. Oświadczenie biżuteria jest:

  • Large in Size: Kolczyki Chandelier, armful of bangles i naszyjniki bib są wszystkie przykłady kawałków oświadczenia. Są one duże i przyciągają wzrok.
  • Kontrastowa: Podczas gdy biżuteria tatement nie musi być jaskrawa, zazwyczaj wyróżnia się na tle reszty zespołu.
  • Główna atrakcja: Kiedy nosisz biżuterię oświadczenia, to najczęściej jest to tylko jeden kawałek. Ma on przyciągać większość uwagi.

Czym jest biżuteria osobista?

Accessorizing powoli staje się subtelniejszy. Nie oczekuje się już, że będziesz nosić naszyjnik z 6-calowymi kropelkami dekoru ze swoją LBD. Możesz nosić prostą parę diamentowych ćwieków lub naszyjnik łańcuchowy z każdym strojem. Pojawienie się osobistej biżuterii pozwala nam nosić wiele kawałków, które mamy sentymentalne połączenie jako główną atrakcję. Na przykład, złoty pierścień, który był przekazywany w twojej rodzinie od pokoleń. Lub, srebrna bransoletka, którą kupiłeś na swojej pierwszej wycieczce poza krajem. Kawałki osobistej biżuterii mają tendencję do bycia mniejszymi i mniej zauważalnymi, ale mają historie i emocje z nimi związane.

W Hannoush Jewelers of CT, rozumiemy, że biżuteria może mieć wartość sentymentalną. Czy jest to twój pierścionek zaręczynowy czy zabytkowa para kolczyków od twojej prababci, każdy kawałek ma swoją historię. Aby znaleźć swój kolejny element osobistej biżuterii, odwiedź najbliższą Ci lokalizację już dziś.

Story Page