Fall For You: Trendy tego sezonu

Jesień to sezon zmian, a zima zbliża się wielkimi krokami, dlatego właśnie teraz jest idealna okazja, aby zmienić siebie i swój styl. Lekkie, delikatne elementy, które nosimy w cieplejszych miesiącach są gotowe na modernizację. Tej jesieni pojawiło się mnóstwo nowych trendów i sposobów na dodatki. Niezależnie od tego, czy szukasz wyrazistego elementu, który połączy strój, czy też sposobu na urozmaicenie nowego, grubego
te trendy są dokładnie tym, czego potrzebujesz.

DODAJ KOLOR

Wraz ze zmieniającymi się kolorami liści, nasza biżuteria powinna robić to samo. Kamienie szlachetne, takie jak ametyst i szafir, to fantastyczny sposób na dodanie koloru do Twojego stroju. Wymieszaj i dopasuj kamienie szlachetne w swoich kawałkach, aby stworzyć jeszcze bardziej unikalny wygląd. Większe kawałki kamieni szlachetnych mogą również dodać dramatyzmu, którego szukasz.

MIESZANIE TEKSTUR

Łączenie bransoletek i bransoletek w różnych stylach i z różnych materiałów nadaje nowe znaczenie warstwom. Zamiast wybierać codzienną, całkowicie złotą bransoletkę,
Spróbuj pomieszać je ze sobą, dodając różne metale i kawałki materiału. Połączenie skórzanej bransoletki z misterną bransoletką tworzy zupełnie nowy styl, niż te elementy, które występują osobno.

WYBIERZ WARSTWY ZAMIAST JEDNEGO ELEMENTU

Każdy uwielbia duże naszyjniki, które wiążą strój razem. W tym sezonie, daj sobie spokój z biżuterią i postaw na warstwowe łączenie różnych elementów. Wykorzystaj biżuterię, którą już posiadasz i połącz różne wisiorki na różnej długości łańcuszkach, aby nadać strojowi wymiar. Pójdź jeszcze dalej i połącz różne metale i kamienie szlachetne, aby nadać wyglądowi jeszcze więcej wyrazu.

ZACHOWAJ FUNKCJONALNOŚĆ

Nic nie łączy praktyczności i mody lepiej niż wysokiej jakości czasomierz. Niezależnie od tego, czy wolisz metalowe czy materiałowe paski, czy też minimalistyczną tarczę, zegarek na Twoim nadgarstku nie tylko działa jako świetny dodatek do Twojego stroju i akcesoriów, ale także zapewnia funkcjonalność Twojego stylu życia.

Bez względu na to, jaki styl do Ciebie przemawia, zawsze jest miejsce, aby dodać więcej do swojej kolekcji. Zrób zakupy online lub przyjdź do jednej z naszych lokalizacji Hannoush i porozmawiaj z naszymi sprzedawcami więcej o nadchodzących trendach i znalezieniu swoich nowych ulubionych elementów.

Story Page