Akcesoria ślubne typu "zrób to sam"

Od zaproszeń na przysługi, przez centralne miejsce i karteczki, istnieje wiele sposobów, aby nadać Waszemu ślubowi osobisty charakter, aby uczynić go naprawdę niezapomnianym. Oto kilka wspaniałych propozycji rękodzieła ślubnego DIYY.

Podbijajcie swoje zaproszenia kreatywnym akcentem

Profesjonalnie i elegancko wykonane zaproszenie na wesele jest zawsze miłe, ale to, co goście najprawdopodobniej zapamiętają, to te wykonane ręcznie lub te, które mają wypisaną na nim osobowość pary. Nie przejmuj się, jeśli nie masz czasu na tworzenie i pisanie setek zaproszeń ręcznie. Główne informacje o zaproszeniu można wydrukować według partii, a następnie dodać osobiste akcenty, takie jak narracja z fotootopu o waszym związku lub małe, ręcznie rysowane akcenty w rogu zaproszeń. Nie zapomnijcie przeczytać informacji o Waszym ślubie przed ich wysłaniem!

Stwórzcie kilka ulubionych stron

Przysługi weselne to świetny sposób na powiedzenie "dziękuję Ci za to, że jesteś częścią naszego wyjątkowego dnia", więc spraw, aby były naprawdę niezapomniane. Nie muszą być też skomplikowane; proste, przenośne i użyteczne rzeczy, takie jak przybory piśmienne i długopisy na zamówienie, podstawki z nadrukami, słodycze w ładnie zapieczętowanych słoikach lub miętówki w malutkich, niestandardowych puszkach, to urocze pomysły. Pomyśl o czymś, co chciałbyś otrzymać na czyimś weselu i zabierz stamtąd swój znak.

Rozświetl wesele, zrób to w stylu DIY

Zwłaszcza podczas wieczornych przyjęć oświetlenie może przybrać dramatyczny i romantyczny obrót, jeśli włożysz w to odrobinę kreatywności. Wydrukuj swoje ulubione zdjęcia z okresu przedślubinnego na vellum lub innym półprzezroczystym papierze i wklej je na szklane panele latarni. Powieś je na wszystkich gałęziach drzew, jeśli Twoje przyjęcie jest al fresco. Możesz też dodać pochlebne oświetlenie z pływającymi świecami w szklanych miskach na bufecie i stolikach bocznych.

Zaproponuj słodkie elementy dekoracyjne.

Minęły już dni wyboistych lodowych rzeźb w kształcie łabędzi i krzywych kobiet. Stworzenie prawdziwie wyjątkowego i niezapomnianego centrum wesela wymaga od nas umiejętności majsterkowania. Jeśli jesteś świetna w składaniu papieru, dlaczego nie wymyślisz bukietu origami, który możesz pięknie zaaranżować? Możesz zrobić go tak minimalistycznie lub tak wyszukanym, jak chcesz. Możesz też wykazać się kreatywnością dzięki metalowym lub emaliowanym wiaderkom i umieścić w nich świeże kwiaty cięte. Jedzenie jest zawsze świetnym pomysłem: zrób wieżę z mrożonych babeczek lub makaronów albo rzeźbiony talerz z owocami zamiast kwiatów. Będziesz wiedział, że twoja główka jest hitem, gdy goście zapytają "Czy mogę zabrać to ze sobą do domu?".

Story Page