Jak wyczyścić pierścionek z diamentem, unikając uszkodzeń?

Czyszczenie pierścień diament prawidłowo jest najważniejsze dla jego olśnienia. Chcesz te "oohs i aahs", aby utrzymać się w najbliższych, i na pewno nie chcesz, aby uszkodzić diament podczas czyszczenia go. Ku zaskoczeniu większości kobiet, jednak uszkodzenie pierścienia diament może się zdarzyć dość łatwo. Na szczęście istnieje sposób, aby wyczyścić swój pierścień diament i pozostawić go uszkodzenie free-all z komfortu domu!

Diamenty nie są w żaden sposób delikatne. W rzeczywistości, diamenty są najtwardszą substancją na Ziemi. Ale to nie znaczy, że nie mogą być uszkodzone lub stracić swój blask. Naturalne oleje i substancje, z którymi stykasz się na co dzień, mogą szybko zmniejszyć blask Twojego diamentu.

Oto kilka wskazówek, w jaki sposób oczyścić swój pierścień diamentu, utrzymując go tak wspaniałe, jak dzień zakochał się w nim, bez ryzyka uszkodzenia cennego kamienia.

Jak wyczyścić swój Diamond Ring w domu

Zaleca się, aby wziąć swój pierścień diamentowy do profesjonalnego jubilera co najmniej dwa razy w roku do konserwacji. Między zalecane diamentu checkups, uczenie się, jak oczyścić swój pierścień diament prawidłowo w domu może być przydatne.

pierścionek

Możesz mieszać własne rozwiązanie odtłuszczania łatwo i bezpiecznie. Postępuj zgodnie z tymi prostymi krokami:

  1. Połącz jedną część amoniaku z sześcioma częściami wody
  2. Moczyć swój pierścień diamentowy na około 10 do 20 minut.
  3. Po cenny klejnot moczy się dokładnie, delikatnie szczotkować go z miękkim włosiem szczoteczki do zębów. Ważne jest, aby zachować swoje wysiłki szczotkowania z dala od ustawienia diamentu, aby uniknąć zarysowania złota, srebra lub metali platynowych.
  4. Po szczotkowane do perfekcji, wysuszyć pierścień diamentu z lint-free cloth. Jest to najlepsza praktyka, aby użyć jubilera gem cloth. I nie zapomnij, aby zatkać te otwory spustowe podczas pracy w pobliżu zlewu.

Zachowaj swój diamentowy pierścień bezpieczny między czyszczeniami

Czyszczenie pierścień diamentowy prawidłowo jest tak samo ważne, jak utrzymanie go bezpieczne od codziennych niebezpieczeństw w domu i pracy. Twoje ręce wchodzą w kontakt z różnymi chemikaliami, kremy i oleje w ciągu dnia. Twój pierścień diament jest magnesem tłuszczu, i po prostu obsługiwać go zmniejszy jego ognisty blask.

Należy trzymać się z dala od szkodliwych rozwiązań, aby zachować swój pierścień diamentowy bezpieczne i wolne od uszkodzeń. Środki czystości, takie jak chlor wybielacza, wraz z innymi środkami czyszczącymi, może być szkodliwe dla Twojego diamentu.

Według Gemological Institute of America (GIA), należy unikać ultradźwiękowych myjek do czyszczenia pierścienia diamentu. Urządzenia te mogą spowodować, że twoje oszałamiające kamienie się luźne lub nawet dislodged i naprawy pierścień diament może być ryzykowne zaangażowanie. Następnie trzeba by kontrakt jubilera na naprawy, najlepiej tego samego jubilera, który stworzył pierścień. Narzędzia takie jak te są najlepiej pozostawić do profesjonalistów, którzy są również wyposażone, aby sprawdzić i zabezpieczyć kamienie, jeśli coś staje się luźne.

Powinieneś trzymać się z dala od szkodliwych rozwiązań, aby utrzymać swój pierścień diamentowy bezpieczne i wolne od uszkodzeń. Domowe środki czyszczące jak chlor wybielacza, wraz z innymi środkami czyszczącymi, może być szkodliwe dla diamentu. The old wives tale o czyszczeniu biżuterii z pastą do zębów nie jest zalecane dla Twoich diamentów albo. Wzdłuż tych samych linii, należy usunąć diament pierścienie przed pływanie lub uczestniczących w intensywnej działalności.

Usuwanie pierścionek diament z palca do stosowania balsam do suchej skóry nie może być coś chcesz zrobić. Jednak to zrobić może zachować swój pierścień czystsze dłużej, jak oleje w nawilżaczy są jednym z największych sprawców, jeśli chodzi o uczynienie diamentu stracić swój blask.

Czyszczenie pierścień diament nie musi być czasochłonne lub wyzwanie. Z regularnych przeglądów jubilera i proste w domu czyszczenia, diamenty będą nadal olśniewać na każdą okazję.

Story Page