Jakość, której można zaufać

Dlatego do wykonania naszych pierścionków, naszyjników i części kolczyków używamy więcej 18-karatowego złota w procesie platerowania, aby uzyskać grubsze, mocniejsze poszycie i używamy wyłącznie łańcuszków wypełnionych złotem i vermeilu do naszych naszyjników i kolczyków.

Powlekanie złotem Na naszych pierścionkach, wdzięki naszyjnika i górny urok naszych kolczyków, są niezwykle dobrej jakości. W naszym procesie platerowania używamy 2,5 mikrona 18-karatowego złota (mikron to jednostka miary), które w przemyśle uważane jest za ciężkie platerowanie. Praktycznie najlepsze można uzyskać przed ich wypełnieniem złotem, którego wykonanie jest wykładniczo droższe ze względu na trudności w procesie produkcji. Nasze elementy galwanizowane wykonywane są na mosiężnej podstawie, następnie pokrywane niklem (nikiel nadaje połysk pozłacaniu), a na koniec pokrywane są 18-karatowym złotem. *Nasze kolczyki wykonane są bez niklu.

Wypełniony złotem Łańcuszki i pozostałe elementy naszych kolczyków wykonywane są w specjalnym, regulowanym procesie, polegającym na ciśnieniowym łączeniu wielu warstw 14-karatowego złota z metalowym łańcuszkiem jubilerskim z mosiądzu lub srebra. W ten sposób powstaje górna warstwa złota składająca się z 5% złota 14k, co stanowi do 200 razy więcej złota niż w zwykłej galwanizacji. Być może nie brzmi to zbyt wiele, ale naprawdę jest o wiele lepsze i może oznaczać, że Twój kawałek będzie trwał wykładniczo dłużej niż łańcuch platerowany.

Korzyści z zakupu naszyjników z łańcuszkiem wypełnionym złotem są liczne. Aby wymienić tylko kilka: jest świetny dla wrażliwej skóry, nie rdzewieje, złoto nie złuszcza się i nie zmienia koloru skóry na zielony. *Nasze złote elementy również nie złuszczają się i nie zmieniają koloru skóry na zielony, ale jeśli masz wrażliwą skórę, zalecamy, abyś trzymała się biżuterii wypełnionej złotem lub litego złota.

W przypadku każdej biżuterii, sposób, w jaki dbasz o swój egzemplarz, będzie miał ogromny wpływ na długość życia Twojej biżuterii.

Story Page