Wyraź się na wiosnę

Zima dopiero się zaczęła, ale my już myślimy o wiośnie! Projektanci są zawsze o jeden sezon do przodu, a na pokazach mody Wiosna 2017 nie brakowało wspaniałych pomysłów na biżuterię. Przedstawiamy sześć stylów, które mają być głównymi trendami tego roku.

1. Ozdobne naszyjniki

Sautoir, czyli po francusku długi łańcuch z dołączonym wisiorkiem, to styl, który często można było zobaczyć na wybiegach. Popularnymi akcentami były kamienie i minerały, perły oraz bombki inspirowane stylem Art Deco. W ostatnich sezonach na wybiegach królował bardziej minimalistyczny styl, ale w tym roku liczy się przede wszystkim efektowny naszyjnik.

2. Wyraziste kolczyki

W 2017 roku kolczyki staną się dziełami sztuki! Zamiast subtelnych sztyftów, kolczyki będą miały duże, graficzne kształty i unikalne zastosowanie materiałów. Bez względu na to, czy modelki nosiły dramatyczny wygląd jednego kolczyka, czy misterny mankiet, uwagę przyciągały uszy.

3. Mankiety na ramię

Mankiety na ręce mogą obejmować nadgarstek lub sięgać do połowy ramienia. W zależności od stylu, jaki chcesz uzyskać, mankiet na rękę może być niewielkim dodatkiem lub głównym elementem stroju. Można je nosić pojedynczo lub w stosie, na ubraniu lub bez. Na wybiegach można było zobaczyć wiele mankietów o geometrycznych kształtach i trójwymiarowych akcentach.

4. Delikatne chokery

Chokery powróciły w ostatnich latach do łask z lat 90. i nie zanosi się na to, aby miały się gdziekolwiek pojawić! Od grubych po cienkie, elastyczne i solidne - możesz znaleźć choker w każdej odmianie. W 2017 roku możesz spodziewać się bardziej wyrafinowanych stylów, takich jak smukłe pasma materiału i skórzane rzemienie.

5. Naszyjniki z charmsami

Odejdź od bransoletek z charmsami! Zrób miejsce dla naszyjników typu charm, które są przedłużeniem trendu naszyjników typu "statement". Naszyjniki mogą mieć tak wiele lub tak mało charmsów, jak tylko chcesz. Popularne marki biżuterii oferują pływające medaliony, które mieszczą mini charmsy w szklanej ramce. Inne naszyjniki z charmsami tworzą iluzję warstwową dzięki trzem łańcuszkom o różnej długości w jednym.

6. Perły

Perły, jeden z kamieni urodzeniowych czerwca, kojarzą się z matroną. Wiele kobiet nosi pojedynczy splot na specjalne okazje, ale poza tym trzyma perły w zamknięciu. W 2017 roku projektanci szukają sposobów, aby uczynić ten kamień szlachetny bardziej eleganckim. Perły pojawią się na chokerach, pierścionkach z możliwością układania w stosy, opaskach na uszy i nie tylko.

W Hannoush Jewelers zawsze wybiegamy w przyszłość, oczekując kolejnego wielkiego trendu. Aby przejrzeć kolekcje najlepszych marek biżuterii, znajdź najbliższy oddział już dziś!

Story Page