Trend na metale mieszane

Wolisz biżuterię srebrną czy złotą? Wiele lat temu trzeba było wybierać między tymi dwoma rodzajami biżuterii, ponieważ nikt nie nosiłby ich razem. Obecnie modne jest łączenie metali, a mianowicie srebra, złota, platyny i różowego złota. Podobnie jak dwukolorowe ubrania, które stały się szykowne w ciągu ostatnich kilku sezonów, dwukolorowa biżuteria przebojem wdarła się do mody tego lata. Jak więc możesz wykorzystać ten trend, który kiedyś był uważany za modowy nietakt?

Polegaj na łączonych elementach

Noszenie mieszanych metali może być tak uniwersalne, jak łączenie srebrnych bransoletek i złotych kolczyków z naszyjnikiem w kolorze różowego złota. Jednak, gdy po raz pierwszy próbujesz swoich sił w nowym trendzie, lepiej jest przyjąć proste podejście. Dwukolorowe elementy, takie jak srebrne i złote kolczyki, to skromny pokaz mieszanych metali. Ponadto, daje Ci to możliwość dalszego uzupełniania dodatków jednym z metali, bez poczucia niedopasowania.

Połączenie dwóch trendów w jeden

Układanie w stosy było bardzo popularnym trendem w biżuterii w 2016 roku. Bransoletki z możliwością układania w stosy po raz pierwszy zyskały popularność na początku XXI wieku, ale teraz najnowszym trendem są pierścionki z możliwością układania w stosy. Naprzemienne łączenie srebrnych i złotych obrączek to subtelny sposób na wypróbowanie obu trendów naraz. Pierścionki powinny być jednak podobnej wielkości i w podobnym stylu, aby uniknąć rażącego niedopasowania.

Dodatki wokół podstawowych elementów stroju

Podstawowe elementy garderoby to rzeczy osobiste, które nosisz codziennie, a nawet nie zdejmujesz ich na noc. Należą do nich m.in:

  • Pierścionek zaręczynowy
  • obrączka ślubna
  • Specjalne przedmioty, takie jak naszyjnik lub bransoletki, które mają wartość sentymentalną.

W przeszłości mogłeś czuć się skrępowany, nosząc srebrne kolczyki do złotego pierścionka zaręczynowego. Teraz metal, z którego wykonana jest Twoja codzienna biżuteria, może być podstawą do stworzenia mieszanych dodatków. Na przykład, spróbuj dobrać do złotej obrączki zegarek w kolorze rose gold.

Story Page