Jaka będzie wyjątkowa biżuteria na ślub?

Każdy zgodzi się z tym, że biżuteria to obowiązkowy dodatek do sukni ślubnej, który dodaje blasku i sprawia, że każda panna młoda będzie czuć się szykownie i wyjątkowo. Podpowiemy więc jak wybrać biżuterię, by byłą rzeczywiście dopełnieniem całości naszej stylizacji. Biżuteria to bardzo ważny element, warto ją odpowiednio dopasować do sukni bądź też budów, a wtedy będzie nam dawać elegancję i subtelnie podkreśli wygląd.

Jednak przy wyborze takiego dodatku będzie ważne, by zwracać uwagę już nie tylko na wzór czy zdobienia, które mają być dobrane do kreacji, ale ważna będzie również wielkość czy kształt biżuterii, która powinna dodawać wdzięku i musi być dopasowana do sylwetki panny młodej. Trendy pokazują, że kobiety nie muszą kupować już całych kompletów z kilku elementów. Coraz częściej wybiera się delikatne elementy pojedyncze do ślubnej stylizacji.

Wybierać srebro czy złoto?

Od wielu lat wydaje się, że srebrna biżuteria bardzo dobrze się sprawdza, ponieważ będzie ona dobrze pasować praktycznie do każdej ślubnej kreacji i dodatków a jednocześnie z dodatkiem kryształków czy cyrkonii będzie się ona ładnie błyszczeć, wygląda zjawiskowo. Dla mniej przesądnych przyszłych panien młodych sprawdzonym wariantem może być także biżuteria, w której pojawiają się perły, która to wydaje się, że będzie ponadczasowa i będzie świadczyć w jakieś mierze o elegancji. Gdy zaś będzie chodzić o złoto to ono raczej będzie rzadziej spotykane na ślubach. Jeśli już to koniecznie do sukni w kremowym kolorze.

biżuteria ślubna

Na jakie kolczyki warto się decydować na ślub?

Poza obrączką i pierścionkiem wydaje się, że takim ważnym drobiazgiem bez którego praktycznie żadna stylizacja nie wypada dobrze są kolczyki. Dzięki nim będzie można dobrze uzupełnić całą kreację i rzeczywiście panna młoda może mieć więcej uroku i blasku. Jednak by tak było trzeba będzie je dopasować odpowiednio do sukni, brać pod uwagę fryzurę czy kształt twarzy. Kolczyki podstawowa sprawa musza być jako przeciwieństwo kształtu twarzy, a więc przykładowo panie o okrągłej buzi powinny mieć długie i wiszące kolczyki a takie, które mają kształt pociągłą nie noszą kolczyków długich i wiszących. Oczywiście przed zakupem panna młoda musi kolczyki przymierzyć i sprawdzić czy jej odpowiadają. Jeśli chodzi o fryzurę tutaj zakłada się, że przy upięciach i podniesieniu włosów dobrze sprawdzają się wszelkie wkręty i kolczyki przylegające do uszu. Jeśli chodzi o włosy rozpuszczone dobrze zaprezentują się wiszące i szczególnie zdobione, także te w dużych rozmiarach.

Story Page