Magiczne Królestwo Biżuterii Disneya

Jak każda mała dziewczynka, marzyłam o wyjeździe do Disneylandu. Błagałam, przytakiwałam i przypominałam mamie i bliskim, że naprawdę chciałam jechać do Disneylandu.

Na szczęście mój wujek Stan nie miał lepszego wyczucia niż zabieranie mnie wielokrotnie i pocenie się w kolejkach przez kilka godzin, podczas gdy ja podekscytowana rozmawiałam o Księżniczkach, Mickey'u, Goofy'm i wszystkich innych.

Nie powinno dziwić, że niektóre z tych zakochanych dzieci wyrosną na jubilerów. Oto tylko niektóre z wielkich i zabawnych dzieł sztuki stworzonych przez kilku z tych jubilerów.

Myszka Miki

Myszka Miki jest prawdopodobnie najbardziej kultową maskotką Disneya, więc nie jest niespodzianką znaleźć wspaniałe kawałki, takie jak te żółte złote i diamentowe kolczyki.

Możesz odebrać ten pierścionek i pasujące kolczyki z internetowego sklepu Disney'a.

Podwodny pierścień

Ten pierścionek jest taki słodki!

Jestem wielką fanką tego perłowego pierścionka zaręczynowego inspirowanego 'Małą Syrenką'.

Szczególnie podziwiam staranne detale ryb i staranne wykończenie, które sprawiają, że ten pływający, biało-żółty, złoty pierścionek nabiera blasku.

Siedem krasnali na dwupalcowym pierścionku

Z super niepraktycznym, ale sławny dwupalcowy projekt pierścionka, Sleepy, Sneezy i kumple dostać swój dzień w słońcu biżuterii!

Jeśli kiedykolwiek zrobić wieczór tematyczny dla muzyki Disneya na X-Factor, gdzie widziałem wiele przykładów dwóch pierścionków palców, będą musieli łabędzić o w tym jednym!

Bambi

Uwielbiam ten diamentowy wisiorek Bambi.

Nadal jem mięso, ale Bambi sprawia, że nie chce mi się jeść dziczyzny!

Myślę, że Bambi powinna otrzymać nagrodę od jakiejś światowej federacji za propagowanie wegetarianizmu za pomoc w stworzeniu najbardziej wegetarianinów, jakich znam!

Piękna i Bestia z tym naszyjnikiem

Światowej sławy jubiler Chopard współpracował z kultowym londyńskim sklepem Harrods, tworząc kolekcję Haute Joaillerie inspirowaną przez księżniczki Walta Disneya. Zakochałam się w tym zainspirowanym "Pięknem i Bestią" dziele!

Z błyszczącymi diamentami, bajecznymi niebieskimi szafiry i odmianami różowych szafirów, świętowanie różnych fasonów i różnych odcieni wygląda dla mnie jak księżniczka.

Story Page