Czy kupowanie online jest bardziej ryzykowne przy zakupie diamentów?

To naturalne dla klientów, aby być trochę zaniepokojony o zakupie diamentów online. Ponieważ diamenty są hefty zakupu, może być nerwowy o wysyłanie pieniędzy do online sprzedawcy. To wszystko zaczęło się kilka lat temu z poważnym naruszeniem bezpieczeństwa w Target. W latach od tego czasu, nie było nowego naruszenia bezpieczeństwa prawie co kilka tygodni. Whole Foods, Pizza Hut, hotele Hyatt... lista wciąż rośnie.

Co te wszystkie instytucje mają ze sobą wspólnego? Cóż, to wszystko są cegły i zaprawy biznesu. Czy wiesz, że niektóre okoliczności, kupując online jest rzeczywiście bezpieczniejsze niż zakup diamentów w sklepie?

Zależy nam na Twojej prywatności, a my idziemy do każdego możliwego długości, aby uniknąć naruszenia karty kredytowej. Oto jak zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo finansowe, i dlaczego jest to właściwa decyzja, aby kupić diament:

Zanim zapłacisz:

Zespół ds. bezpieczeństwa

Internet korzysta z wewnętrznego zespołu bezpieczeństwa, który dwukrotnie sprawdza, czy właściciel karty kredytowej jest tą samą osobą, która dokonuje zakupu. Ciężko pracujemy za kulisami, aby upewnić się, że każda transakcja jest legalna. Wykorzystujemy wiele wskaźników, aby upewnić się, że żadne zamówienie nie zostało złożone bez zgody właściciela karty kredytowej, w tym:

pierścionek

  • lokalizację komputera kupującego
  • Informacje rozliczeniowe
  • Informacje o wysyłce
  • Dane karty kredytowej (czy zgadzają się z danymi zamówienia?) I wiele więcej.

Podczas płacenia:

Numery PIN nie są potrzebne

Najgorsze w przypadkach naruszenia bezpieczeństwa kart kredytowych jest to, że numery PIN klientów debetowych są często narażone na szwank. Jest to problem, ponieważ większość ludzi powtarza ten sam numer PIN do innych kart. Więc nie tylko karta, której użyłeś jest potencjalnie niebezpieczna, ale także inne karty z tymi samymi numerami PIN. Kiedy zamawiasz u nas, nie wymagamy podania numeru PIN, nawet jeśli używasz karty debetowej. Ta wrażliwa informacja pozostaje z Tobą, bez żadnego ryzyka.

Po dokonaniu płatności:

Przetwarzanie przez strony trzecie

Pracujemy ciężko, aby utrzymać informacje prywatne nawet po procesie zakupu diamentów online jest zakończona. Od dyrektora generalnego do pracownika sprzedaży, nikt nie ma dostępu do informacji finansowych klienta na każdym etapie procesu zakupu. Wszystkie nasze karty kredytowe i przetwarzanie płatności jest obsługiwane przez większe banki i usługi kredytowe, z wyrafinowaną ochroną i bezpieczeństwem informacji. Te korporacje są zabezpieczone i ubezpieczone, a oni specjalizują się w utrzymaniu przetwarzania płatności prywatnych.

Numer jeden diament zakup porady możemy zaoferować jest być bezpieczne i tylko zakup diamentów od sprzedawców, którym ufasz. Zakup diamentów jest duże zobowiązanie, i to jeden, który może zostawić zły smak w ustach, jeśli pójdziesz z niewłaściwym detalistą. Możesz spać spokojnie wiedząc, że traktujemy swoje prywatne informacje, jak gdyby to było nasze własne.

Story Page